"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bilgisayarı Kasmayan Virüs Programı

Bilgisayarı Kasmayan Virüs Programı

Antivirüs programları güvenli olmalı, iyi kontrol gücüne sahip olmalı ve bilgisayarınızı kasmamalıdır. Elbette tabi ki ücretsiz olmalı, çünkü bazen para harcamak güzel bir şey değildir. Bu yazımızda sizler için en güvenilir ve bilgisayarı kasmayan virüs programlarını topladık.

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus içinde pek çok ekstra özellik içeren, ücretsiz ve bilgisayarınızı kasmayan bir virüs programı. Diğer virüs programları ile arasındaki fark parola yöneticisi, internet tarayıcıları için eklentilerin bulunması ve daha sıkı bir tarama gerçekleştiriyor olması.

Microsoft Windows Defender

Windows’un içinde dahili olarak çalışan bu virüs programı ücretsiz bir hizmet veriyor. Düşük özellikli sistemlerde başarılı performans vadeden program, diğer virüs programları ile ebeveyn kontrolü gibi ekstra özellikleri sayesinde öne geçiyor. 

Kaspersky Free Antivirus

Kaspersky sizi virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için ücretsiz olarak hizmet veren ve bilgisayarınızı kasmayan bir virüs programıdır. Farklı antivirüs programları gibi size ekstra bir özellik vermiyor ancak yaptığı işi de en iyi şekilde yapıyor.

Bitdefender Antivirus

Bitfender Antivirus, ekstra bir özellik sunmayan, temel kullanım hizmetlerini sunan ücretsiz bir virüs programı. Geniş yelpazeli bir tarama özelliği olmayan bu program, diğer antivirüs programları gibi kötü amaçlı yazılımları başarılı bir şekilde engelliyor. Düşük seviyeli sistemlerde çalışması ve bilgisayarı kasmayan bir virüs programı olması en önemli özelliklerinden biri.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir